Nasi partnerzy

Zaufani dostawcy:

 

 

 

 

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne, opinie, recenzje

 

 Akceptujemy płatności:

 

 

 

 

Nagrody i wyróżnienia:

 

 

HABA

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Złoto nad Orinoko Złoto nad Orinoko
Cena: 104,90 zł
szt.

Gorączka złota w dolinie rzeki Orinoko! Głęboko w samym sercu dżungli, na brzegach tej tajemniczej rzeki odkryto ruiny wymarłej cywilizacji. Nieustraszeni poszukiwacze złota bez zwłoki wyruszają spod legendarnej skały zwanej Guarda, mając nadzieję, że skarby pogrzebane w tych ruinach pozwolą zdobyć im sławę i bogactwo.

Dostępność:
w magazynie
Wysyłka w:
(wysyłka do 24 godzin)
Tańczące jajeczka Tańczące jajeczka
Cena: 64,90 zł
szt.

Złapałeś tańczące jajeczko? Teraz będziesz musiał obiec stół dookoła z jajkiem pod swoją pachą lub pomiędzy swoimi kolanami… ale uważaj w momencie kiedy upadnie następuje koniec gry. Musicie także uważać na złodzieja jajek.

Dostępność:
w magazynie
Wysyłka w:
(wysyłka do 24 godzin)
Ciasteczkowy Potwór Ciasteczkowy Potwór
Cena: 84,90 zł

W kuchni potworów panuje wielkie zamieszanie: ucieranie i zagniatanie, warzenie i próbowanie. Aż nagle - ojej - do miski wpada słoik z kolorowymi kulkami cukru! Kto pomoże cukiernikom - potworom odpowiednio przyozdobić torciki? Za pomocą drewnianej łyżki należy wyłowić kulkę o kolorze, który ukazuje uprzednio wylosowana karta. 

Dostępność:
niedostępny
Jak mysz pod miotłą Jak mysz pod miotłą
Cena: 44,90 zł

Myszka Maurycy skrada się cichutko do Serowego Pałacu, żeby skubnąć odrobinę królewskiego sera. Ale uwaga, nie można dopuścić, żeby królewskie dzwony zabiły na alarm! Spróbujcie kolejno ostrożnie włożyć swoje drewniane pałeczki w dziury w Serowym Pałacu, nie dotykając go. Pozostali gracze muszą być wtedy cicho jak mysz pod miotłą,...

Dostępność:
niedostępny
Moja pierwsza gra - Dotykanie i próbowanie Moja pierwsza gra - Dotykanie i próbowanie
Cena: 89,90 zł

Wolna gra dla dzieci od drugiego roku życia: edukacyjna gra bez sztywnych zasad, w której dziecko uczy się rozpoznawać przez dotyk. Co jest w woreczku? Co zjadła owieczka?

Dostępność:
niedostępny
Moja pierwsza gra - W Ogrodzie Moja pierwsza gra - W Ogrodzie
Cena: 84,90 zł

Czy dzieci zerwą wszystkie wisienki z trójwymiarowego drzewka zanim kruk dostanie się do nich ? Klasyczna gra W ogrodzie w wersji dla najmłodszych: zasady gry są dostosowane do wieku dzieci, a specjalnie wykonane rekwizyty do małych dziecięcych rączek. Łatwe do chwytania drewniane elementy zapraszają również do swobodnej zabawy.

Dostępność:
niedostępny
Monza Monza
Cena: 69,90 zł

Monza to wyścigowa gra dla dzieci. Zadaniem graczy jest przebyć okrążenie po torze szybciej niż inni zawodnicy. W swojej turze gracze rzucają sześcioma kośćmi i ruszają swój bolid po torze na pola o tych samych kolorach, co wskazują kości. Grając w Monza dzieci uczą się taktycznego myślenia oraz rozpoznawania kolorów. Gra przeznaczona jest dla dzieci od lat 5.

Dostępność:
niedostępny
Roztargniona Czarownica Roztargniona Czarownica
Cena: 64,90 zł

Wybiła północ w lesie czarownic! Czarownica Trzpiotka warzy swój słynny czarodziejski napój. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ roztargniona czarownica ciągle zapomina, które składniki wrzuciła już do kotła, a których jeszcze brakuje.

Dostępność:
niedostępny
Skarpetkowy potwór Skarpetkowy potwór
Cena: 59,90 zł

W szafie z ubraniami panuje potworny bałagan: wielki skarpetkowy potwór strasznie wszystko pomieszał! Wszyscy gracze na raz próbują odszukać pary w olbrzymim stosie skarpetek. Nie jest to wcale takie proste, bo skarpetki wyglądają bardzo podobnie. Ta gra rozwija: umiejętność obserwacji oraz szybkość reakcji.

Dostępność:
niedostępny
Smok Diego Smok Diego
Cena: 84,90 zł

Kto wygra ogniste zawody pomiędzy smokami? Smok Diego, wielki wypluwacz ognia, wyceluje trzy kulki ognia: czy uda mu się wycelować do odpowiedniej tarczy? Chyba że współgracze odgadują wcześniej do której tarczy on celuje!

Dostępność:
niedostępny
W ogrodzie W ogrodzie
Cena: 69,90 zł

Trzeba pomóc Jadzi Jabłonce w zrywaniu czereśni. Ale uwaga, przez ogród skrada się już zuchwały kruk, żeby porwać kilka pysznych owoców. Czy będziecie wystarczająco szybcy w zbieraniu czereśni, zanim kruk doleci do drzewa?

Dostępność:
niedostępny
Wio, koniku Wio, koniku
Cena: 64,90 zł

Koniki spędziły dziś wspaniały dzień na wybiegu ! Ale teraz muszą szybko wracać do stajni. W boksach są im potrzebne różne rzeczy, takie jak na przykład pęczek marchewki lub worek owsa. Musicie je zdobyć w drodze do stajni. Ten kto po drodze wybierze właściwą kostkę do gry, przy odrobinie szczęścia pierwszy wyprowadzi swojego konia do boksu.

Dostępność:
niedostępny
Zwierzak na zwierzaku Zwierzak na zwierzaku
Cena: 79,90 zł

Zwierzęta chcą pokazać jak łatwo jest im zrobić piramidę z własnych ciał. Kto będzie w stanie postawić krokodyla na pingwinie a na nim węża a na samym czubku tukana?

Dostępność:
niedostępny

Sklep internetowy Shoper.pl