Nasi partnerzy

Zaufani dostawcy:

 

 

 

 

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne, opinie, recenzje

 

 Akceptujemy płatności:

 

 

 

 

Nagrody i wyróżnienia:

 

 

Gry, w które gramy na świeżym powietrzu

Plenerowe

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Molkyy (Number Kubb) Molkyy (Number Kubb)
Cena: 89,90 zł
szt.

Jedna z najpopularniejszych gier plenerowych Europy! W Mölkky można grać niemal wszędzie. Wszystko, czego potrzeba, to niewielki fragment otwartej przestrzeni – ogród, park czy żwirowa nawierzchnia – kilku przyjaciół i zestaw kręgli do Mölkky. Siła fizyczna nie jest konieczna do zwycięstwa. Sukces jest sumą szczęścia i umiejętności dokładnego rzucania.

Dostępność:
w magazynie
Wysyłka w:
(wysyłka do 24 godzin)
Polli (gra plenerowa) Polli (gra plenerowa)
Cena: 104,90 zł
szt.

Celem zawodników jest zdobycie 25 punktów, wybijając drewniane klocki poza wyznaczony okrąg. Zawodnik, za każdy wybity klocek, uzyskuje liczbę punktów na nim wypisaną. W chwili rozpoczęcia gry, klocki są ustawione tak, że zapisane na nich punkty są niewidoczne.

Dostępność:
w magazynie
Wysyłka w:
(wysyłka do 24 godzin)
Gra Kubb Original Gra Kubb Original
Cena: 89,90 zł

Plenerowa gra Vikingów! Kubb jest popularną grą plenerową, w której celem jest przewrócenie drewnianych kręgli, rzucanymi w nie zbijakami. Przewróć drewniane kręgle w kształcie klocków a następnie Króla, ale uważaj – jeśli przewrócisz Króla przed wywróceniem wszystkich klocków przeciwnika, to on odniesie zwycięstwo!

Dostępność:
niedostępny
Molkky Original (gra plenerowa) Molkky Original (gra plenerowa)
Cena: 94,90 zł

"Mölkky" to gra, której prostota czyni ją atrakcyjną dla osób w każdym wieku. Sukces jest w niej wypadkową umiejętności celnego rzucania, odpowiedniej taktyki i szczęścia. W swojej kolejce zawodnicy rzucają drewnianym zbijakiem, tak aby wywrócić nim, upatrzone wcześniej, ponumerowane kręgle. Celem jest uzbieranie dokładnie 50 punktów.

Dostępność:
niedostępny
Zestaw do gry w Boules (8 kul) Zestaw do gry w Boules (8 kul)
Cena: 79,90 zł

Boule to tradycyjna francuska gra towarzyska z elementami zręcznościowymi. Popularna w szczególności w południowej Francji (Prowansja), ale uprawiana także w innych regionach Francji i w innych krajach, szczególnie śródziemnomorskich. Pojawiająca się od kilku lat w miastach Polski, głównie w parkach i niewybetonowanych skwerach.

Dostępność:
niedostępny

Sklep internetowy Shoper.pl