Opcje przeglądania

Stopień Trudności
Cena
  • od do

Nasi partnerzy

Zaufani dostawcy:

 

 

 

 

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne, opinie, recenzje

 

 Akceptujemy płatności:

 

 

 

 

Nagrody i wyróżnienia:

 

 

Puzzlomatic

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Puzzlomatic - Brainstorm seria Hey! Puzzlomatic - Brainstorm seria Hey!
Cena: 31,90 zł

"HEY!" to puzzle, które poruszą Twoją wyobraźnię. Siedem specjalnie zaprojektowanych elementów wystarczy, byś w pełni odczuł przyjemność płynącą z tworzenia. Na odkrycie czekają fantastyczne kształty. A kiedy już poskromisz pozornie nierozwiązywalne zadania, to będzie dopiero początek zabawy! Wystarczy spotkać się w większym gronie i urządzić zawody!

Dostępność:
niedostępny
Puzzlomatic - seria CrissCross Puzzlomatic - seria CrissCross
Cena: 31,90 zł
szt.

CrissCross to ambitna łamigłówka, składająca się z 8 drewnianych elementów o bardzo specyficznych kształtach. Połącz wszystkie elementy tak, aby utworzyć figurę, którą widzisz na zdjęciu. Spróbuj swych sił! Zabawę polecamy wszystkim, którzy lubią główkować oraz chcą rozruszać szare komórki.

Dostępność:
w magazynie
Wysyłka w:
(wysyłka do 24 godzin)
Puzzlomatic - seria Enigma Puzzlomatic - seria Enigma
Cena: 26,90 zł
szt.

Jak poprawnie połączyć osiem elementów, kiedy trzeba to zrobić poza zasięgiem wzroku? Sposób może być tylko jeden: niech narzędziem wglądu stanie się Twoja wyobraźnia. Przestudiuj kombinacje połączeń, a następnie w odpowiedniej kolejności umieść elementy w obudowie. Precyzyjna konstrukcja wymaga równie precyzyjnego myślenia!

Dostępność:
w magazynie
Wysyłka w:
(wysyłka do 24 godzin)
Puzzlomatic - seria ETO Puzzlomatic - seria ETO
Cena: 29,90 zł

Lubisz zwierzęta? Eto to też siedem klocków, ale z nich ułożysz zupełnie inne kształty. Wiele z nich przypomina ptaki, ryby i czworonogi. Jeśli twoją ulubioną tematyką nie jest fauna, to możesz układać domki, statki i rakiety. 130 różnych rozwiązań. To naprawdę wspaniała nagroda za zakup łamigłówki i spędzony nad nią czas.

Dostępność:
niedostępny
Puzzlomatic - seria Euklid Puzzlomatic - seria Euklid
Cena: 26,90 zł

Jeżeli szukasz sposobu na rozwinięcie wyobraźni przestrzennej i kreatywności, to puzzle Euklid są właśnie dla Ciebie. Osiem fantazyjnych elementów pozwala na ułożenie olbrzymiej ilości form geometrycznych. Możesz dowolnie konfigurować znalezione w pudełku nietypowe trójkąty, czworokąty, pięciokąty i sześciokąty.

Dostępność:
niedostępny
Puzzlomatic - seria F Puzzlomatic - seria F
Cena: 29,90 zł

Puzzle z serii "F" składają się z sześciu specjalnie zaprojektowanych i elegancko wykonanych w drewnie elementów, z których można ułożyć 49 figur. Kształty figur zamieszczone są w instrukcji. Niewątpliwym atutem tych puzzli jest ich edukacyjny charakter - kształtują intuicjęgeometryzcną, rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz zdolność do kreatywnego myślenia.

Dostępność:
niedostępny
Puzzlomatic - seria Gordian Puzzlomatic - seria Gordian
Cena: 26,90 zł

Legenda głosi, że w  mieście Gordion znajdował się węzeł takskomplikowany, iż nikt nie potrafił go rozwiązać. Zgodnie zprzepowiednią człowiek, któremu udałaby się ta sztuka, stałby sięwładcą całej Azji. Wyzwanie podjął Aleksander Wielki. Macedończyk niebacząc na wszelkie świętości po prostu przeciął węzeł mieczem.

Dostępność:
niedostępny
Puzzlomatic - seria Kobe Puzzlomatic - seria Kobe
Cena: 26,90 zł

Jeśli lubisz tego typu układanki, to „Kobe” koniecznie musi się znaleźć w Twojej kolekcji. Siedem drewnianych elementów czeka na to by wyzwolić Twój potencjał. Wytęż wzrok i pomyśl w jaki sposób należy je układać by stworzyć wszystkie możliwe formy. To na pewno nie jest banalne zadanie, ale przecież tu chodzi o rozrywkę najwyższej klasy!

Dostępność:
niedostępny
Puzzlomatic - seria Luna Puzzlomatic - seria Luna
Cena: 26,90 zł

„Luna” – to słowo w wielu językach oznacza księżyc. Układanka o tej dźwięcznej nazwie przedstawia w pozycji podstawowej księżyc w pełni. Piękne, regularne koło. Aż żal niszczyć tę figurę... Jest to jednak niezbędne by ułożyć kolejne kształty. Jeden za drugim... i jeszcze następny. Twoja kreatywność może przekroczyć wszelkie granice!

Dostępność:
niedostępny
Puzzlomatic - seria Rox Puzzlomatic - seria Rox
Cena: 26,90 zł

Nowa drewniana układanka – „Rox”. Domek to tylko jedna z dziesiątek możliwych konfiguracji siedmiu drewnianych elementów. Jeżeli jesteś ambitną osobą i masz wyobraźnię przestrzenną na pewno zechcesz ułożyć wszystkie możliwe kształty. Pobudź swoją kreatywność!

Dostępność:
niedostępny
Puzzlomatic - seria Skiper Puzzlomatic - seria Skiper
Cena: 16,90 zł

Skiper to niesamowita łamigłówka, której celem jest połączenie kulek na jednej pętelce. Gdy już po ciężkich bojach uda Ci się połączyć kulki, spróbuj wrócić do stanu początkowego. Zabawę polecamy wszystkim, którzy lubią główkować oraz chcą rozruszać szare komórki. Znalezienie rozwiązania tego niebanalnego zadania przysporzy Ci wiele satysfakcji.

Dostępność:
niedostępny
Puzzlomatic - seria T Puzzlomatic - seria T
Cena: 29,90 zł

Puzzle z serii "T" składają się z czterech specjalnie zaprojektowanych i elegancko wykonanych w drewnie elementów, z których można ułożyć 50 figur. Kształty figur zamieszczone są w instrukcji. Niewątpliwym atutem tych puzzli jest ich edukacyjny charakter - kształtują intuicję geometryczną, rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz zdolność do kreatywnego myślenia.

Dostępność:
niedostępny

Sklep internetowy Shoper.pl